неділя, 23 лютого 2020 р.


Навчаємось, щоб навчати
   Канікули для учнів – це пора відпочинку, а для вчителів – це час підведення підсумків, час для опанування новими технологіями, час для самоосвіти та обміну досвідом. Саме такими для вчителів школи №3-колегіуму були зимові канікули, під час яких було проведено педагогічну раду, педконсиліуми, засідання методичних об’єднань та творчих груп.
   На педагогічній раді вчителі фізики, астрономії та інформатики поділилися досвідом використання практичних форм та засобів навчання. Зокрема, вчитель фізики Ольга Чуйко показала можливості використання цифрового вимірювального комплексу Еinstein™ на уроках фізики. А вчителі інформатики Зінаїда Юцкевич та Ольга Стеценко поділились досвідом формування ІКТ-компетентності учнів на уроках інформатики через практичні форми та засоби навчання.
   Також вчителі взяли участь у тренінгу «Теорія множинного інтелекту Говарда Гарднера», яка базується на технології критичного мислення, яка є базовою для «Нової української школи».
   Учителі школи №3-колегіуму завжди намагаються навчати так, як вимагає сучасна освіта, коли на першому місці ставиться дитина: її потреби, її навички та вміння.
Олена Золотоверха, заступник директора школи №3-колегіуму
2 коментарі:

 1. З якого класу використовується комплекс "Ейнштейн" на уроках фізики?

  ВідповістиВидалити
 2. Water Hack Burns 2 lb of Fat OVERNIGHT

  More than 160 000 women and men are hacking their diet with a simple and secret "liquids hack" to lose 1-2 lbs every night in their sleep.

  It's proven and works with everybody.

  Here's how you can do it yourself:

  1) Grab a glass and fill it up with water half the way

  2) And then do this awesome hack

  and become 1-2 lbs lighter as soon as tomorrow!

  ВідповістиВидалити